sta1
Koolil on avar ja eraldatud hoov, kus lapsed saavad puhata, sportida ja mängida. Eriliseks teeb koolihoovi park-staadion, mis tähendab seda, et koolihoovi pargist on kujundatud sportimiskeskus. Seda võimalust kasutavad hoogsalt kooli õpilased, kogukonna liikmed ja spordi- ja liikumishuviline rahvas. Kõige ilusam on see loomulikult kevadel, kui loodus hakkabtärkama. Siiski saab pallimänguväljakuid ja jooksuradasid kasutada mis tahes aastaajal, sest need on alati valgustatud.

Kooli spordiväljakud on avatud külastajatele igal tööpäeval 16.00 - 20.00 Nädalavahetustel ei ole kool kohustatud väljakuid avama !

Võrkpalli väljak - oma võrgu ja palliga .
Võimalus broneerida oma võistkonnale aeg kooli majandusjuhataja juures.
Ilma kokkuleppeta () väljaku kasutamine keelatud!

Korvpalli väljak - vabas kasutuses
Tennise sein - vabas kasutuses

Kui soovid, et koolihoov oleks avatud ka edaspidi, palun hoia puhtust ja korda! Koolimaja hoovis on keeltaud: tarvitada alkohoolseid jooke, suitsetada, lärmata, sõimata, ropendada ja häirida naabrite rahu! Probleemide tekkimisel on koolil õigus koheselt väljakud sulgeda ja rendilepingud lõpetada !

Jalgpalli väljaku kasutamiseks tuleb sõlmida kooliga leping. Jalgpalli väljak - tunni maksumus on 22 eurot. Väljakut renditakse alates septembrist E - N 16.30 - 20.00 ilma riietusruumideta. Väljakut ei rendita reedest - pühapäevani. NB! tegemist on väikese, lastele mõeldud väljakuga. Oluline väljaku rentimisel: et pall püsib väljakul, ei sega oma lärmiga naabreid, ei tarbita alkohoolseid jooke, ei suitsetata!

Kooli territooriumil on õigus küsida õpilaspiletit või isikut tõendavat dokumenti.
Kalamaja Põhikooli õpilastel dokumenti kaasa võtta ei ole vaja.
Kooli territooriumil hoiab korda valvur ja turvafirma Forus Security.

NB ! Kooli territooriumil on videovalve
Täpsema informatsiooni saamiseks pöörduge palun kooli majandusjuhataja poole või helistage 56 882810

Täname!

Viimati muudetud: 02 Juuni 2021