Turvalisus ja ohutus

helkuripuu 61helkur41Helkuripuud kooli väravas
Kui sinul ei ole siis võta,
kui sinul on rohkem, siis kingi
neile kellel veel ei ole !

Hooli endast ja lähedastest!

triip

Projekt „Peatu, vaata, veendu!“

Toimus septembris-oktoobris kõikide soovi avaldanud Tallinna koolide 5. ja 6. klasside õpilastele.Koos koolidega tegid koostööd Maanteeamet ja Tallinna Transpordiamet. Eesmärgiks oli liiklejate, eriti muidugi laste, tähelepanu juhtimine ohutule sõidutee ületamisele. Projekti käigus toimus lastele viktoriin, selgusid parimad liiklusetundjad. Reguleeritud ristmike lähedusse pihustati spetsiaalse aerosoolvärviga sõnum „Peatu, vaata, veendu!“, et enne sõiduteele astumist ei satuks ohtu mitte ükski kooli lähedal sõiduteed ületav inimene. Laste arvates oli üritus huvitav, eriti vahva muidugi aerosoolvärviga toimetamine. Põnevusega oodatakse järgmist sügist, sest tegemist on vajaliku ning jätkusuutliku projektiga.

Õpetajad E.Trepp ja I.Volkova
Viimati muudetud: 01 September 2017