6 413 118 ; E-post: kool [ät] kalamajakool.ee

Õpetajad

Nimi Aine Klass Kontakt
 Anneli Sinimets  klassiõpetaja  3.a  anneli.sinimets [ät] kalamajakool.ee
 Anu Lõo  matemaatika  anu.loo [ät] kalamajakool.ee
 Brita Ahven  ajalugu, ühiskond  8.b  brita.ahven [ät] kalamajakool.ee
 Ene Prangli  matemaatika  7.c  ene.prangli [ät] kalamajakool.ee
 Ene Trepp  loodusained  8.a  ene.trepp [ät] kalamajakool.ee
 Eva Veltri  loodusained  eva.veltri [ät] kalamajakool.ee
 Eve Veltri  füüsika, matemaatika  eve.veltri [ät] kalamajakool.ee
 Heli Toomejõe  klassiõpetaja  4.a  heli.toomejoe [ät] kalamajakool.ee
 Ingrid Kaups  matemaatika, klassiõpetaja  3.c  ingrid.kaups [ät] kalamajakool.ee
 Endla Raud  logopeed  endla.raud [ät] kalamajakool.ee
 Irena Volkova  vene keel  9.b  irena.volkova [ät] kalamajakool.ee
 Jaana Loorents  klassiõpetaja  4.b, 7.b  jaana.loorents [ät] kalamajakool.ee
 Katerina Alfavitskaja  klassiõpetaja  2.b  katerina.alfavitskaja [ät] kalamajakool.ee
 Karolin Leppik  klassiõpetaja  3.b  karolin.leppik [ät] kalamajakool.ee
 Katrin Leete  muusika  5.b  katrin.leete [ät] kalamajakool.ee
 Kertu Müür  klassiõpetaja  1.a  kertu.muur [ät] kalamajakool.ee
 Kesti Pära  klassiõpetaja, inglise  1.b  kesti.para [ät] kalamajakool.ee
 Kevin Pruus  töö- ja tehnoloogia  kevin.pruus [ät] kalamajakool.ee
 Kristina Ruuse  inimeseõpetus  9.a  huvijuht [ät] kalamajakool.ee
 Leili Lepik  kehaline kasvatus  
 leli.lepik [ät] kalamajakool.ee
 Liis Lindma  klassiõpetaja  2.a  liis.lindma [ät] kalamajakool.ee
 Margarita Vähejaus  vene keel  6.a  margarita.vahejaus [ät] kalamajakool.ee
 Khrystyna Lytovchenko  inglise keel  kristina.lytovchenko [ät] kalamajakool.ee
 Piret Kõõra  tants  piret.koora [ät] kalamajakool.ee
 Reet Laurisson  eesti keel ja kirjandus  7a  reet.laurisson  [ät] kalamajakool.ee
 Reeli Kaselaid  inglise keel  5.a  reeli.kaselaid [ät] kalamajakool.ee
 Silvia Luts  kunstiõpetus  silvia.luts [ät] kalamajakool.ee
 Tarvo Läll  kehaline kasvatus  tarvo.lall [ät] kalamajakool.ee
 Thea Mältsamees  vene keel  thea.maltsamees [ät] kalamajakool.ee
 Tiina Merilo  eesti keel ja kirjandus  tiina.merilo [ät] kalamajakool.ee
 Triin Lääne  muusika  6.b  triin.laane [ät] kalamajakool.ee
 Tuuli Juks  kunst  5.c  tuuli.juks [ät] kalamajakool.ee
 Ulvi Nurmsalu  pikapäevarühma õpetaja  
 Oleksii Inno
 arvutiõpetus